KTU sporto rinktinių pasiekimai 2017 m. I ketvirtis

2017-04-10 15:45

Skebiame 2017 m. I ketvirčio KTU sporto rinktinių pasiekimus 

Krepšinis NKL (vaikinai)

 
Data Susitikimai Rezultatas
2017 01 07 ŽALGIRIS 2-KTU 98:55
2017 01 08 KTU-SŪDUVA MANTINGA 58:106
2017 01 13 KTU-MAŽEIKIAI 67:74
2017 01 14 JONAVOS SPORTO KLUBAS-KTU 62:97
2017 01 20 KTU-ŽALGIRIS 2 72:75
2017 01 21 KTU-EŽERŪNAS 76:70
2017 01 27 KTU-PALANGA 92:88
2017 01 28 DELIKATESAS-KTU 73:62
2017 02 10 MAŽEIKIAI-KTU 79:64
2017 02 11 KTU-JONAVOS SPORTO KLUBAS 70:62
2017 02 18 PALANGA-KTU 91:78
2017 02 24 EŽERŪNAS-KTU 73:63
2017 02 25 ŽALGIRIS 2-KTU 83:61
2017 03 02 PERLAS-KTU 75:62
2017 03 04 KTU-PERLAS 64:69
2017 03 07 PERLAS-KTU 69:66
     
Krepšinis LSKL (vaikinai)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 01 09 KTU-ASU 107:62
2017 01 16 KTU-KU 81:78
2017 01 23 LCC-KTU 58:76
2017 02 06 LSU-KTU 67:74
2017 02 13 KTU-LEU 80:68
     
Krepšinis Akvilės moterų krepšinio lyga (merginos)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 01 22 SKK VERSAN KTU-SŪDUVIS 78:80
2017 01 30 VU- SKK VERSAN KTU 56:88
2017 02 05 SKK VERSAN KTU-KK PATRIOTĖS 82:62
2017 02 08 KIBIRKŠTIS- SKK VERSAN KTU 77:71
2017 02 26 SKK VERSAN KTU-VU 48:58
2017 03 04 KK PATRIOTĖS- SKK VERSAN KTU 64:56
2017 03 19 SKK VERSAN KTU- KIBIRKŠTIS 68:61
     
Krepšinis LSKL (merginos)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 02 27 LSU-KTU 88:63
2017 03 12 KTU-VU 58:75
     
Rankinis LRF I (vaikinai)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 01 22 Kauno r. SM-KTU 30:30
2017 01 29 KTU-RFK ATLETAS 46:27
2017 02 05 ELEKTRĖNAI-KTU 20:36
2017 02 29 KLAIPĖDOS DRAGŪNAS-KTU 26:32
2017 03 05 KTU-TAURAGĖ 46:27
2017 03 12 KTU-ZARASŲ RK KIRAS 52:23
2017 03 19 ZARASŲ RK KIRAS-KTU 27:41
     
Tinklinis NSTL (vaikinai)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 02 06 LSU-KTU 03:00
2017 02 14 ŠU-KTU 03:01
2017 02 22 KU-KTU 03:00
2017 03 20 KTU-VU 00:03
2017 03 30 VU-KTU 03:00
     
Tinklinis NSTL (merginos)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 02 13 KTU-VDU 00:03
2017 02 20 KTU-LSU 03:02
2017 03 20 KTU-VU 00:03
2017 03 30 VU-KTU 03:00
     
Tinklinis KTML (vaikinai)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 01 12 TINKLO DRAUGAI-KTU 03:01
2017 02 02 LAUMETRIS-KTU 02:03
2017 03 02 KTU-LSU 00:03
2017 03 21 MARITO-KTU 03:02
2017 04 03 KTU-KAUNO KOLEGIJA 03:02
     
Tinklinis KTML (merginos)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 01 19 KTU-CUKRAINIS 03:00
2017 01 23 LA VITA VOLLEY-KTU 01:03
2017 02 02 LSMU-KTU 02:03
2017 02 08 KSCM HEKSA-KTU 00:03
2017 02 23 KTU-KAUNO KOLEGIJA 03:00
2017 03 02 CUKRAINIS-KTU 00:03
2017 03 09 LIETUVOS MERGAIČIŲ RINKTINĖ-KTU 02:03
2017 03 13 KTU-LSU 03:00
2017 03 21 LSU-KTU 03:02
     
LSFL FUTBOLAS FUTSAL finalinis etapas  (vaikinai)  
Data Susitikimai Rezultatas
2017 02 24-25 KTU-LSU 03:03
  ŠU-KTU 05:01
  LEU-KTU 04:03
  KTU-VGTU 00:11
  Komandinė vieta IV

 

Lengvoji atletika        
Data Varžybų pavadinimas Prizininkas Rungtis Vieta
2017 01 11-12 Kauno miesto čempionatas Rimantė Vijaikytė 400/800 I
    Martynas Vrašinskas 60 b.b I
    Tomas Bizimavičius 3000 II
    Simona Grybaitė Šuolis į tolį II
    Simona Grybaitė Trišuolis III
    Justė Pacevičiūtė 400 II
    Lukas Kristanavičius Trišuolis I
2017 01 28 LT lengvosios atletikos taurė Martynas Vrašinskas 60 b.b I
2017 02 05 LSSA lengvosios atletikos čempionatas Martynas Vrašinskas 60 b.b I
    Tomas Bizimavičius 3000 I
    Simona Grybaitė Aukštis II
    Rimantė Vijaikytė 800 III
    Justė Pacevičiūtė 200 III
    Lukas Šimkus Kartis III
    Komandinė įskaita   III
2017 02 17-18 LT lengvosios atletikos čempiontas Martynas Vrašinskas 60 b.b I
    Tadas Zubrus Daugiakovė II
    Tomas Bendoraitis Daugiakovė III
    Simona Grybaitė Daugiakovė III
    Lukas Krikštanavičius Trišuolis II
2017 03 01-03 KTU-RTU-TTU-VGTU-KU Martynas Vrašinskas 60 b.b I
    Simona Grybaitė 60 m. III
    Simona Grybaitė Tolis III
    Rokas Silkinas 60 m. III
    Justina Pacevičiūtė 400 m.  II
    Rimantė Vijeikytė 800 m. II
    Jonas Beleška 800 m. II
    Tomas Bendoraitis Šuolis į tolį I
    Tadas Zubrus Šuolis į tolį II
    Lukas Krikštanavičius Šuolis į tolį III
    Komandinė įskaita   II
         
Jėgos trikovė ir svarsčių kilnojimas      
Data Varžybų pavadinimas Prizininkas Rungtis Vieta
2017 02 18 LT ilgo ciklo svarsčio kėlimo čempionatas. Jaunimo amžiaus grupė Tautvilas Liegis Iki 68 kg. I
2017 02 24-25 LT klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Jaunimo amžiaus grupė Eglė Gasiūnaitė Iki 63 kg. II
    Matas Dainoras Iki 74 kg. III
    Eligijus Greviškis Iki 74 kg. I
    Gilbertas Tamulevičius Iki 120 kg. I
    Komandinė įskaita   II
         
2017 03 14-17 Europos jaunimo jėgos trikovės čempionatas Eligijus Greviškis Iki 74 kg. VII
    Gilbertas Tamulevičius Iki 120 kg. VII
2017 03 18 Lietuvos studentų svarsčio kėlimo čempionatas Rimantė Vijeikytė Bendra III
    Tautvilas Liegis Iki 68 kg. I
    Vilius Kaminskas Iki 78 kg. I
    Remigijus Šedys Iki 95 kg. I
    Karolis Urbanavičius Iki 105 kg. III
    Saulius Juškevičius Virš 105 kg. III
    Komandinė įskaita   II
         
2017 04 01 Lietuvos studentų jėgos trikovės čempionatas Kotryna Motiejūnaitė Virš 63 kg. I
    Eglė Gasiūnaitė Iki 83 kg. II
    Eligijus Greviškis Iki 83 kg. II
    Lukas Marcelis Iki 105 kg. III
    Gilbertas Tamulevičius Iki 120 kg. III
    Komandinė įskaita   IV
         
Badmintonas        
Data Varžybų pavadinimas Prizininkas Rungtis Vieta
2017 01 14 JSO1 badmintono turnyras Lukas Litvinas Dvejetas I
    Ieva Sendžikaitė MŠ dvejetas III
    Ieva Sendžikaitė M dvejetas VI
    Noor Basheer Dvejetas IX
    Juozas Adomaitis Dvejetas XIV
2017 02 25 LSSA badmintono čempionatas Komandinė įskaita   III
2017 03 18 12-oji Lietuvos badmintono taurė Lukas Litvinas MŠ dvejetas II
    Tomas Raila MŠ dvejetas V
    Ieva Sendžikaitė M dvejetas II
    Nooru Chori Vienetas III
    Grabinath Siva Vienetas IX
         
Dziudo ir Sambo        
Data Varžybų pavadinimas Prizininkas Rungtis Vieta
2017 01 21 Vilniaus atviras dziudo čempionatas Deividas Tarulis   I
2017 02 18 Lietuvos U21 dziudo čempionatas Evaldas Kušlevič 66 kg. II
2017 03 04 Lietuvos jaunimo sambo čempioanatas Aivaras Simonaitis 74 kg. I
2017 03 29 Lietuvos U23 dziudo čempionatas Deividas Tarulis 73 kg.  I
    Evaldas Kušlevič 66 kg. II
    Audrius Labutis 66 kg. III
    Kipras Mikalauskas 81 kg. III
2017 04 02 Lietuvos sambo čempionatas Aivaras Simonaitis 82 kg. II
    Tomas Jaskaudas 82 kg. IX
    Rokas Veitas 74 kg. IX
         
Graikų Romėnų imtynės      
Data Varžybų pavadinimas Prizininkas Rungtis Vieta
2017 01 26-27 Lietuvos imtynių čempionatas Andrius Žekas 61 kg.  I
         
Keliautojų sportas      
Data Varžybų pavadinimas Prizininkas   Vieta
2017 03 18-19 Lietuvos kalnų kelionių technikos daugiakovės čempionatas Giedrius Liuberskis   III
    Justina Petrylaitė    
    Kęstutis Kišonas    
    Mantas Drelingas    
         
Šachmatai        
Data Varžybų pavadinimas Prizininkas Rungtis Vieta
2017-01-28-29 Lietuvos šachmatų lyga (I etapas) Tvarijonas Povilas Komandinė rungtis 4 vieta
2017-02-18-19 Lietuvos šachmatų lyga (II etapas) Čeponis Tadas
2017-03-18-19 Lietuvos šachmatų lyga (III etapas) Zalanskas Julius
    Vaičekauskas Gytis
    Gudeika Dalius
2017-01-28-29 Lietuvos moterų šachmatų lyga (I etapas) Klepeckaitė Radvilė Komandinė rungtis 6 vieta
2017-02-18-19 Lietuvos moterų šachmatų lyga (II etapas) Juknaite Aurelija
2017-03-18-19 Lietuvos moterų šachmatų lyga (III etapas) Juknaite Aneta
    Drumstaite Lina
2017-02-25 - 03-03 Lietuvos šachmatų čempionatas Vaičekauskas Gytis Asmeninė įskaita 7 vieta
2017-03-11 Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos tarptautinis šachmatų turnyras Tadas Čeponis Asmeninė įskaita 6 vieta
    Miknevičius Laurynas (kandidatas į rinktinę nuo 2017 09 Asmeninė įskaita 3 vieta