Mokslo grupė (MG) - Eksperimentinė ir skaičiuojamoji mechanika

Grupės vizija – vykdyti fundamentinius ir pažangioms technologijoms taikomuosius tyrimus mechanikos inžinerijos srityje bei ugdyti jaunus tyrėjus mokslui ir pramonei.

Pagrindinės grupės tyrimų tematikos:

  •  Inovatyvūs funkciniai mikro elementai biomedicininiams įrenginiams.
  •  Eksperimentinė ir skaičiuojamoji mechanika kompozitinių bei metalinių konstrukcijų ir mechaninių sistemų.
  •  Nehomogeninių sistemų dinamikos, akustinės elgsenos modeliavimas bei identifikacijos metodų teorinių pagrindų kūrimas.
  •  Mechaninių sistemų techninės būklės diagnostika.
Prioritetinės kryptys Diagnostinės ir matavimo technologijos
Lietuvos sumanios specializacijos kryptys ir prioritetai LT Nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos (funkcinės medžiagos ir danga;
konstrukcinės ir kompozitinės medžiagos);
Sveikatos technologijos ir biotechnologijos (pažangi medicinos inžinerija ankstyvai diagnostikai ir gydymui)
 

Grupės tyrėjai

Doc. dr. Paulius Griškevičius

Mokslo grupės "Eksperimentinė ir skaičiuojamoji mechanika" pagrindinis tyrėjas, Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto docentas

Studentų g. 56-340, Kaunas
e. p. paulius.griskevicius@ktu.lt

Vardas Pavardė Pareigos El. p.
Adumitroaie, Adi Docentas adi.adumitroaie@ktu.lt
Bendikienė, Regita Docentas regita.bendikiene@ktu.lt
Brunius, Alfredas Projekto jaunesnysis mokslo darbuotojas alfredas.brunius@ktu.lt
Čekas, Elingas Projekto jaunesnysis mokslo darbuotojas elingas.cekas@ktu.lt
Čiuplys, Antanas Docentas antanas.ciuplys@ktu.lt
Eidukynas, Darius Lektorius darius.eidukynas@ktu.lt
Eidukynas, Valdas Docentas valdas.eidukynas@ktu.lt
Griškevičius, Paulius Pagrindinis tyrėjas paulius.griskevicius@ktu.lt
Griškevičius, Paulius Docentas paulius.griskevicius@ktu.lt
Janušas, Giedrius Docentas giedrius.janusas@ktu.lt
Mikalauskas, Robertas Docentas robertas.mikalauskas@ktu.lt
Palevičius, Arvydas Profesorius arvydas.palevicius@ktu.lt
Pilkauskas, Kęstutis Docentas kestutis.pilkauskas@ktu.lt
Sodah, Amer Projekto  jaunesnysis mokslo darbuotojas amer.sodah@ktu.lt
Uldinskas, Ernestas Laboratorijos vadovas ernestas.uldinskas@ktu.lt
Zeleniakienė, Daiva Docentas daiva.zeleniakiene@ktu.lt
 

Grupės projektai

 

Teikiamos paslaugos

We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku