Fechtuotoja Paulina Bajorūnaitė su Lietuvos rinktine Švedijoje iškovojo sidabrą

Bendruomenė | 2015-06-02

Malmėje (Švedija) gegužės paskutinį savaitgalį vyko Šiaurės šalių fechtavimosi atviras suaugusiųjų čempionatas, kuriame asmeninėse ir komandinėse varžybose sėkmingai dalyvavo KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto antrakursė studentė Paulina Bajorūnaitė.

Iš viso čempionate dalyvavo 57 sportininkės, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Asmeninių varžybų pogrupyje Paulina laimėjo 8 kovas iš 10 ir pateko į „Top 32“ etapą. Laimėjusi prieš švedę E. Wenne rezultatu 15:9, KTU studentė pateko į „Top 16“. Šiame etape sportininkę lydėjo nesėkmė – ji pralaimėjo Norvegijos fechtuotojai, kuri iškovojo bronzos medalį. Paulina tarp 57 dalyvių užėmė 10-ą vietą.

P. Bajorūnaitė atsigriebė per komandines varžybas. Dėl patekimo tarp aštuonių stipriausių fechtavimosi komandų švedes Lietuvos rinktinė nugalėjo 45:18. Vėliau buvo nugalėta danių komanda 45:26, o dėl patekimo į finalą po labai įnirtingos kovos 45:40 buvo įveikta dar viena Švedijos komanda.

Dėl pirmos vietos pralaimėta Švedijos rinktinės komandai ir užimta antroji vieta iš 13 dalyvavusių komandų.

Šiuo metu KTU EVF studentė ruošiuosi važiuoti į liepą Maskvoje (Rusijoje) vyksiantį Pasaulio suaugusiųjų čempionatą.