KTU absolventas – tarp motorlaivių sporto čempionų Baltijos šalyse

Svarbiausios | 2015-07-22

Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto absolventas Arvydas Dranseika motorlaivių sporto Baltijos šalių čempionate bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą.

Liepos 18-19 dienomis Alūksnėje (Latvija) vyko motorlaivių sporto Baltijos šalių čempionatas ir Lietuvos čempionato trečiasis etapas. Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto absolventas Arvydas Dranseika užėmė antrają vietą laivų kategorijoje OSY-400. Varžybos buvo trijų plaukimų. Pirmame plaukime Arvydas užėmė 2 vietą, antrajame plaukime taip pat finišavo antras, nusileidęs tik Estijos pilotui Rasmus Haugasmagi, kuris dvejus metus yra Pausaulio čempionas bei Europos čempionas. Trečiajame plaukime dėl techninių kliūčių A. Dranseika startavo pavėluotai, tačiau jam pavyko plaukime iškovoti trečiąją vietą. Susumavus trijų plaukimų rezultatus Arvydas bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą.