KTU II vaikinų rankinio komanda tęsia pergalingą žygį KARF čempionate

Svarbiausios | 2015-10-02

Vakar LSU manieže vykusiose rungtynėse mūsų universiteto rankininkai susitiko su ne visus stipriausius žaidėjus surinkusia FRK Atletas komanda. Rungtynių pradžia parodė, kad susitiko labai panašaus lygio komandos, apylygė kova vyko iki 19 pirmojo kėlinio minutės, kuomet dviejų įvarčių persvarą turėjo šeimininkų komanda, tačiau tada KTU II komanda per 4 minučių atkarpą įmetė 7 įvarčius, kai tuo tarpu varžovai nepelnė nei vieno, ir po pirmojo kėlinio švieslentė rodė 3 įvarčių persvarą KTU ekipos naudai 13-16.
Antrojo kėlinio pradžia FRK Atleto komandai nieko gero nežadėjo. Po dešimties minučių rezultatas buvo 10-3 KTU naudai. Varžovams pritaikius kitokią gynybos sistemą KTU šiek tiek sutriko, tačiau tai tęsėsi neilgai. Turėdami ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį mūsiškiai sumaniai naudojosi varžovų nuovargiu ir klaidomis. Nuo kėlinio antrosios pusės aikštelėje vyko kova įvartis į įvartį, tačiau tai buvo palankiau KTU II komandai, kuri buvo susikrovusi saugią 7 įvarčių persvarą ir ją išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

FRK Atleto rankininkai nesulaikė net 8 įvarčius pelniusio KTU absolvento Luko Sutkaus. Labai naudingai rungtyniavo pirmo kurso studentas Juozas Liesionis pelnęs 6 įvarčius. Vygandas Armonas ir Laurynas Kudakas pridėjo po 5. Galutinis rungtynių rezultatas  24-32 KTU II naudai ir antroji pergalė iš tiek pat galimų.
Spalio 6 dieną 20 valandą KTU salėje susitiks KTU I ir RK Kauno Ąžuolas. Su jūsų palaikymu mes nugalėsim!!!!!!!
Daugiau informacijos ir rungtynių akimirkų čia.