KTU komanda išvykoje nusileido RKL lyderiams – Akmenės Cementui

Svarbiausios | 2016-01-25

Penktadienį vykusiose RKL A diviziono rungtynėse be pagrindinių žaidėjų žaidusi KTU komanda išvykoje nusileido lygos lyderiams Akmenės Cementui 72:77.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nei viena komanda neketino paleisti varžovų į priekį. Tačiau kėlinio pabaigoje geriau sužaidę Akmenės cemento krepšininkai atitrūko 27:19. Po pertraukos sugrįžę KTU krepšininkai antrąjį kėlinį pradėjo kur kas geriau gindamiesi, netrukus rezultatą išlygino ir kėlinio pabaigoje persvėrė 35:33. Trečiasis kėlinys buvo lemtingas, 16:29 pralaimėję KTU krepšininkai paleido čempionato lyderius į priekį. Ketvirtajame kėlinyje KTU studentai dar bandė pakeisti rungtynių baigtį, sumažino varžovų atotrūkį, tačiau pritrūko laiko ir nebepavijo šeimininkų. Rezultatu 72:77 laimėjo Akmenės cemento komanda.

KTU: D.Rinkūnas 25, G.Kybartas 12, P.Knyza 11, M.Zigmantavičius 9, D.Pogužinskas 6, J.Pranevičius 5, E.Ignatavičius 4.
Akmenės Cementas: N.Mika 19, E.Radionovas 16, A.Povilaitis 13, M.Košelis 12, A.Bertašius 7, J.Janulis 6, M.Valters 4.