KTU krepšininkai laimėjo trečiąsias rungtynes RKL A diviziono lygoje

Svarbiausios | 2015-11-02

Praėjusį penktadienį 2015.10.30 18:00 valandą KTU krepšininkai žaidė trečiąsias rungtynes RKL A diviziono lygoje su Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komanda.
Nuo pat rungtynių pradžios išsiveržę KTU krepšininkai nei akimirkos neleido pagalvoti jauniesiems varžovams apie pergalę šiose rungtynėse. Atakuodama tolimais metimais ir gynyboje drausmingai žaidusi Vytauto Pliaugos vadovaujama KTU komanda pirmąjį kėlinį laimėjo 28-8. Antrajame kėlinyje KTU komanda nemažino apsukų, o jauniesiems Saboniukams ir toliau nesisekė. Rezultatą šeimininkai tik didino ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 46:17. Po trijų kėlinių jau rezultatas buvo 68:29. Ketvirtajame kėlinyje pabudo Daliaus Lubio vadovaujama Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komanda – susitvarkė puolimą, pradėjo daryti mažiau klaidų, skriejo taiklūs metimai ir pastarieji sugebėjo laimėti paskutinį kėlinį 19:24. Galingai sužaidę pirmus tris kėlinius KTU krepšininkai šventė pergalę 87:53.

Kauno KTU: Paulius Knyza – 17 tšk., Matas Edgaras Staniukaitis – 11 tšk. (4 perimti k.), Mindaugas Jakštas – 11 tšk., Matas Sapiega – 9 tšk. (21 naud. b., 8 rez. p., 3 perimti k.), Deividas Rimkūnas ir Gintautas Kybartas – 8 tšk., Julius Kigas – 7 tšk., Arturs Pelšs – 6 tšk. (6 rez. p), Mantas Gelčius – 4 tšk.,Rokas Pocius – 3 tšk., Edvinas Ignatavičius – 2tšk., Justinas Pranevičius – 1 tšk.

Kauno „Sabonio krepšinio centras“ : Eimantas Stanevičius – 16 tšk.(6 klaid.), Lukas Uleckas – 8 tšk.(6 klaid.), Mažvydas Tamašauskas – 7 tšk., Ignas Sargiūnas – 5 tšk.(5 klaid.),Volodimyr Markovetskiy – 4 tšk. (6 atkv. k.)

Šiuo metu Kauno KTU krepšininkai rikiuojasi turnyrinės lentelės viršuje ir kol kas neturi nei vieno pralaimėjimo.