KTU krepšininkai sutriuškino Anykščių „Volupio“ ekipą

Svarbiausios | 2016-01-19

Šį penktadienį vykusiose RKL A diviziono rungtynėse KTU komanda sutriuškino Anykščių „Volupio“ ekipą.

Labai galingai pradėję KTU krepšininkai parodė, kas yra šiose rungtynėse lyderiai. Greitai susikrovę solidų pranašumą KTU studentai neketino mažinti apsukų: laimėję pirmąjį kėlinį 26:19, antrajame dar labiau padidino persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 53:34. Antroji rungtynių pusė prasidėjo kiek netikėtu geru svečių žaidimu. Taikliais tolimais metimais jie ėmė vytis nutolusius Vytauto Pliaugos auklėtinius, tačiau, po minutės pertraukėlės, KTU krepšininkai atsatatė žaidimo eigą ir nebeleido svečiams naudotis savo pagrindiniu ginklu – tolimais metimais. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Anykščių „Volupio“ komanda jau nebekilo į paskutinį šturmą ir KTU krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę 95:72.

KTU: D. Rinkūnas 31, E. Ignatavičius ir G. Kybartas 18, J. Kigas 8, M. Zigmantavičius 7, P. Knyza 5, A. Pelšs 4, D. Pogužinskas ir M. E. Staniukaitis 2.
Anykščių KKSC: D. Pavlovskis 19, M. Urbutis 14, P. Leščinskas 12, S. Januškis 11, L. Kirlys 9, K. Raginis 4, G. Povilauskas 3.