KTU krepšininkai svečiuose įveikė Kuršėnų „Kristalo“ ekipą

Svarbiausios | 2016-01-19

RKL A diviziono antrojo rato rungtynėse, KTU krepšininkai svečiuose įveikė Kuršėnų „Kristalo“ ekipą 70:61.

Rungtynių pradžia žadėjo įtemptą kovą šiose rungtynėse ir „Kristalo“ komanda nežadėjo lengvai pasiduoti. Po pirmojo kėlinio 24:21 pirmavo KTU komanda. Antrasis kėlinys buvo kur kas geresnis KTU krepšininkams, jie puikiai stabdė „Kristalo“ žaidėjus ir greitomis atakomis didino pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas jau siekė 45:36 KTU naudai. Trečiasis kėlinys nulėmė rungtynių baigtį. Vytauto Pliaugos vadovaujama komanda leido šeimininkams per kėlinį įmesti tik 6 taškus ir nutolo į priekį 61:42. Ketvirto kėlinio pabaigoje kuršėniečims dar pavyko prisivyti KTU komandą, tačiau to buvo per mažai.

KTU: D. Rinkūnas 15, M. Sapiega 14, M. Zigmantavičius, A. Pelšs ir J. Kigas 7, M. E. Staniukaitis ir E. Ignatavičius 6, P. Knyza ir G. Kybartas 4.
Kristalas: G. Kukanauskas 37, D. Šimaitis 8, M. Jankaitis ir M. Dakanis 6, D. Ratkus ir P. Ručinskas 2.