KTU laimėjo antrąsias RKL A diviziono rungtynes

Svarbiausios | 2015-10-26

Spalio 24 dieną, 16:00 val.,  Lietuvos Sporto universiteto sporto salėje, susitiko „RKL A“ lygos komandos Kauno „Atletas-LSU“ (šeimininkai) ir Kauno KTU (svečiai). Jau pirmoje rungtynių pusėje į priekį pavyko pabėgti svečiams, kurie puikiai pataikydami iš toli sugebėjo pasiekti 5 taškų pranašumą. Vėliau žaidimas išsilygino ir pirmasis kėlinys pasibaigė 21-25 KTU naudai.
Antrasis kėlinys prasidėjo Atleto-LSU spurtu ir suaktyvinta gynyba. Ties pražangos riba teisėjai leido kovoti toliau ir tuo pasinaudojo aukštesni Atleto – LSU krepšininkai. KTU krepšininkai strigo puolime, nesisekė užpulti šeimininkų ginamo krepšio. Antrąjį kėlinį 23-11 laimėjo Laimono Eglinsko auklėtiniai.  Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, tačiau KTU krepšininkai neleido dominuoti Atleto-LSU krepšininkams. Nors gynyboje dirbo iš peties tačiau aplenkti varžovų nesisekė. Trečią kėlinį 12-9 pralaimėję KTU atsilikinėjo 56-45.
Vytauto Pliaugos vadovaujamiems krepšininkams nebuvo kur trauktis ir jie su didžiuliu užsivedimu pradėjo ketvirtą kėlinį. Nesustabdomai žaidę Matas Sapiega ir  Arturs Pelšs ir vienas po kito smeigę tritaškius priartino KTU per vieną taiklų tolimą metimą. 73-70. Likus žaisti 22 sekundes, komandas skyrė 3 taškai. Tuomet KTU krepšininkai stabdydami laiką, prasižengė. Atleto-LSU krepšininkai taikliai atliko metimus, taip apsunkindami padėtį Vytauto Pliaugos auklėtiniams, tačiau KTU nepasidavė ir kovojo iki pat paskutinės sekundės. Ir likus žaisti 6 sekundes rezultatas buvo 78-75. Rungtynių didvyris Matas Sapiega smeigė paskutinėmis sekundėmis fantastišką tolimą tritaškį taip išlygindamas ir siųsdamas abi komandas į pratesimą. Iš visos širdies kovoję KTU krepšininkai ketvirtą kelinį laimėjo 22-33. Per pratesimą lyg ant sparnų žaidę Vytauto Pliaugos krepšininkai nepaliko vilčių emociškai palūžusiems Atleto-LSU, neatidavė pergalės ir laimėjo pratesimą 3-11. Pergalę svečių arenoje laimėjo KTU krepšininkai rezultatu 81-89.  KTU RKL A divizione dabar turi 2 pergales ir toliau žengia be pralaimėjimų ir dalinasi 1-5 vietas.