KTU lengvaatlečiai pasipuošė trimis medaliais

Bendruomenė | 2015-02-09

Kauno technologijos universiteto (KTU) lengvaatlečiai Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos varžybose iškovojo tris medalius.

Sidabro medalį iškovojo Elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto III kurso studentas Tomas Bizimavičius, pasiekęs asmeninį rekordą 3000 m distancijoje (9:19,93). Andrius Burtilius (Informatikos fakulteto II k. mag.) šuolio į aukštį rungtyje (2.00m) iškovojo bronzos medalį. Bronzos medaliais pasipuošė ir 4×200 metrų estafetinio bėgimo vaikinų komanda (1:35,5): Telekomunikacijos ir elektronikos fakulteto IV kurso studentas Tomas Bendoraitis, Statybos ir architektūros fakulteto IV kurso studentas Jonas Beleška, Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto I kurso studentas Martynas Vrašinskas ir Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto I kurso studentas Rokas Silkinis.

Komandinėje įskaitoje KTU užėmė 6 vietą. Komandos vadovė Ernesta Karaškienė.

Daugiau nuotraukų ir informacijos rasite KTU Kūno kultūros ir sporto centro „Facebook“ paskyroje.