“KTU” nepasidavė ryžtingai “Kauno SRC” komandai

Svarbiausios | 2016-01-19

Sausio 18 d. 20:15 val., KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje susitiko komandos ,“KTU” (šeimininkai) ir „Kauno SRC” (svečiai). Po įnirtingos, penkis setus trukusios kovos, pergalė pasiliko šeimininkų rankose. Rezultatas – 3:2.

Jau nuo rungtynių pradžios šeimininkų komanda demonstravo savo pranašumą (rezultatas 6:2), nors „Kauno SRC” vaikinai šiandieną taip pat neatsiliko ir demonstravo gražų komandinį žaidimą, tik koją jiems pakišo aikštelėje padarytos klaidos. Setas baigėsi apylygiu rezultatu – 25:23 (1:0).
Antrojoje rungtynių dalyje iniciatyvą į savo rankas bandė perimti svečiai (rezultatas 2:5), tačiau ir vėl nesėkmingai. „KTU” jau 7-ajame kėlinio taške išlygino rezultatą ir daugiau nebeleido jiems užbėgti prieš akis. Setą jie užbaigė patikimu rezultatu – 25:21 (2:0).
Trečiasis kėlinukas pasisuko „Kauno SRC” ekipos naudai. Vaikinai sukaupė visą ryžtą ir “užspaudė” į kampą šeimininkų komandą, kuri, regis, kiek sutriko ir pametė taip ilgai demonstruotą komandinį darbą. Seto pabaiga – 18:25 (2:1).
Ketvirtasis kėlinys buvo įtemptas. Abi komandos tiesiog neprilygo viena kitai. Į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa. Kėliniui įpusėjus (15:12) svečių komandos vaikinai spurtavo net 7 taškų atkarpa ir palenkė rezultatą savo pusėn. Svečių komandos kėlėjas A.Zubavičius  atliko daug rezultatyvių perdavimų, kurių dėka setas pasibaigė jiems naudingu rezultatu – 23:25 (2:2).
Paskutinioji rungtynių dalis ir vėl buvo palanki šeimininkams, kai tuo tarpu „Kauno SRC” ekipa, bandydama pasipriešinti, užbaigdavo savo ataką klaidomis. ,“KTU” žaidėjai susikaupė ir setą sužaidė nepriekaištingai, padarydami vos vieną klaidą. Setas pasibaigė apdraustu rezultatu – 15:8 (3:2).

Šaltinis: Kauno tinklinio mėgėjų lyga.