KTU orientacininkai kopė ant nugalėtojų pakylų

Bendruomenė | 2014-10-21

Spalio 18-19 d. Druskininkuose vykusiose atviros Lietuvos orientavimosi sporto sezono uždarymo varžybose „Lietuvos taurė“ startavo 9 KTU orientacininkai – Statybos ir architektūros fakulteto studentas Justas Misiūnas savo amžiaus grupėje iškovojo sidabro medalį.

Varžybose dalyvavo 912 dalyvių iš įvairių šalių – Norvegijos, Švedijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Lietuvos.

Kauno technologijos universiteto (KTU) Informatikos fakulteto (IF) antro kurso studentas Paulius Žilinskas užėmė dešimtą vietą, o elito grupėje startavęs Martynas Tirlykas iškovojo 25-ąją vietą iš 47 dalyvių. IF pirmo kurso studentė Rimgailė Laužadytė buvo ketvirta, o Ekonomikos ir verslo fakulteto studentas Kevinas Olšauskis – aštuntas iš 27 dalyvių.

Tą patį savaitgalį Aukštadvaryje įvyko kalnų technikos varžybos „Gedimino taurei“ laimėti – tai vienas iš Lietuvos kalnų kelionių technikos daugiakovės čempionato etapų.

Varžybose dalyvavo 16 komandų iš Rygos, Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Panevėžio. Komandos turėjo įveikti teisėjų paruoštas 5 atskiras trasas per paskirtą bendrą kontrolinį laiką.

KTU komanda buvo apdovanota sidabro medaliais, o nugalėjo kaimynai iš Latvijos. Galutiniai daugiakovės varžybų rezultatai paaiškės gruodžio mėnesį.

Daugiau naujienų apie Universiteto sportininkų pasiekimus ieškokite KTU Kūno kultūros ir sporto centro „Facebook“ paskyroje.