KTU orientacininkai – Lietuvos universitetų studentų čempionato nugalėtojai

Svarbiausios | 2017-06-13

Lietuvos universitetų studentų orientavimosi sporto čempionatas vyko birželio 10 – 11 dienomis Kauno raj., Ežerėlyje ir “Kleboniškio miške”. Dvi dienas vykusiame čempionate dalyvavo šešių Lietuvos universitetų komandos: KTU, LSU, VGTU, LSMU, VU, VDU.

Birželio 10 d. (šeštadienį) vyko asmeninės rungtys – vidutinė trasa 5,5 km merginoms ir 5,8 km vaikinams. Geriausiai iš KTU komandos sekėsi Elektros ir elektronikos fakulteto studentui Martynui Tirlikui, kuris 5,8 km rungtyje iškovojo aukso medalį.

Sekmadienį vykusiose komandinių estafečių varžybose mūsų universiteto vaikinų komanda iškovojo pirmąją vietą. Aukso medaliais buvo apdovanoti: Elektros ir elektronikos fakulteto studentai Simonas Tamošaitis ir Martynas Tirlikas, taip pat Justas Misiūnas (Statybos ir architektūros fak.). KTU merginų komanda estafečių rungtyje užėmė antrąją vietą. Sidabro medaliais pasipuošė: Kristina Kozlova (Elektros ir elektronikos fak.), Saulita Roličiūtė (Ekonomikos ir verslo fak.) ir Vaiva Laurutytė (Chemijos technologijos fak.).

Suskaičiavus visus rungčių taškus paaiškėjo bedrakomandinės įskaitos komanda nugalėtoja:
I vieta – Kauno technologijos universitetas
II vieta – Lietuvos sporto universitetas
III vieta – Vilniaus Gedimino technikos universitetas

KTU orientacininkų komandai atstovavo ir pelnė taškus: Paulius Saulėnas, Paulius Žilinskas, Petras Jaugėla, Rimgailė Laužadytė (Informatikos fak.), Nidijus Semaška (Mechanikos inžinerijos ir dizaino fak.).