KTU studentai – Lietuvos orientavimosi taurės lentelės viršuje

Bendruomenė | 2015-10-19

Spalio 17-18 dienomis Lietuvos taurės varžybomis Kuršių nerijoje baigėsi orientavimosi sporto sezonas, kurio prizininkais tapo ir Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai.

Dvi dienas per 800 orientacininkų dėl Lietuvos taurės varžėsi Preilos ir Pervalkos miškuose. Čia buvo galima sutikti ne tik lietuvaičių, bet ir svečių iš Estijos, Latvijos, Švedijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos.

KTU Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) II kurso studentas Martynas Tirlikas, dviejų dienų trasas įveikęs per 1 val.17 min.48 sek. vyrų elito grupėje užėmė antrąją vietą.

Varžybose dalyvavo ir Cheminės technologijos fakulteto (CTF) I kurso studentė Laura Laurutytė, kuri savo amžiaus grupėje užėmė 6 vietą. Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF) studentas Aidas Žigiliejus dalyvavo orientavimosi sporto kalnų dviračiais rungtyje ir užėmė 7 vietą.