Lietuvos fechtavimo čempionate sidabro medalis atiteko KTU studentei

Bendruomenė | 2015-05-13

Gegužės 9-10 d. Vilniuje vyko Lietuvos fechtavimo čempionatas, kuriame paaiškėjo geriausi šalies fechtuotojai bei komandos.

Šiais metais čempionate varžėsi beveik rekordinis dalyvių skaičius – iš viso 79 sportininkai bei 16 komandų.

Pirmąją dieną špagininkai varžėsi asmeninėse varžybose. Tarp  37 moterų Pauliną Bajorūnaitę KTU ekonomikos ir verslo fakulteto studentė finale 13:15 pralaimėjusi Agnei Švelnienei užėmė II vietą.

Antrąją varžybų dieną kovojo komandos. Tarp 8 moterų komandų aukso medalius laimėjo “Kauno Gajos I” komanda, kurioje buvo ir Paulina Bajorūnaitė jos  finale 45:37 įveikė “VMSC-Gintarinės špagos I” komandą. Sveikiname mūsų studentę su iškovotais medaliais ir linkime pergalių varžybose.