Lietuvos jėgos trikovės čempionate triumfavo KTU sportininkai

Bendruomenė | 2014-10-28

Savaitgalį vykusiame Lietuvos jėgos trikovės be specialios aprangos čempionate KTU sportininkai iškovojo 3 medalius.

Dalyviai varžėsi trijuose veiksmuose: pritūpimų su štanga ant pečių, štangos spaudimo gulint ir štangos atkėlimo. Moterų kategorijoje virš 63 kg Evelina Draudvilaitė (Ekonomikos ir verslo fakultetas) iškovojo bronzos medalį. Vyrų kategorijoje iki 120 kg bronzos medalį iškovojo Mindaugas Grigonis (Ekonomikos ir verslo fakultetas). Kategorijoje iki 66 kg Sergejus Alekseiko (Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas), po itin sunkios kovos, užėmė 2 vietą.

Komandinėje įskaitoje mūsų Universiteto komanda užėmė 6-ąją vietą. Čempionate dalyvavo 12 komandų.

Daugiau informacijos ir nuotraukų rasite KTU Kūno kultūros ir sporto centro „Facebook“ paskyroje.