Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate KTU studentai iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Bendruomenė | 2016-01-19

Du Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate iškovojo bronzos ir sidabro medalius. Sausio 16 – 17 dienomis Vilniuje vykusiose varžybose Universiteto garbę gynė Vitalijus Katiševskij ir Andrius Žekas.

Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) antro kurso studentas V. Katiševskij varžėsi svorio kategorijoje iki 70 kilogramų. Nors pirmoje kovoje studentas užtikrintai (rezultatu 10:4) įveikė varžovą iš Raseinių, vėliau teko pripažinti (4:10) Vilniaus atstovo pranašumą. Paguodos kovoje susitikęs su klaipėdiečiu, KTU studentas atgavo pasitikėjima savimi ir po šaunios pergalės (5:4) nukeliavo į mažąjį finalą, kuriame imtyninkui iš Vilkaviškio nepaliko jokių šansų ir to pasekoje V. Katiševskij iškovojo bronzos medalį.

Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF) pirmakursiui Andriui Žekui teko rungtis svorio kategorijoje iki 61 kilogramo. Pradžioje studentas turėjo laisvą kovą, o antroje – užtikrintai (14:4) nugalėjo varžovą iš Kauno. Finalinėje kovoje A. Žekas susitiko su atstovu iš Klaipėdos, kuriam nusileido rezultatu 5:3 ir iškovojo garbingą sidabro medalį.​

Finalines kovas, kuriose kovojo Olimpiados bronzos laimėtojai M. Mizgaitis, A. Kazakevičius ir kiti pasaulio čempionai ir prizininkai galite stebėti