Pereiti prie turinio

LSKL čempionate KTU netikėtai nusileido ASU studentams

Svarbiausios | 2016-02-17

LSKL čempionate KTU netikėtai nusileido ASU studentams 68:82.

Pirmasis kėlinys žadėjo intriguojančią dvikovą – nei vienai komandai nepavyko atitrūkti didesniu skirtumu nei keli taškai. Besibaigiant pirmam kėliniui rezultatas buvo lygus 25:25.
Antrojo kėlinio pradžioje ASU spurtavo 2:9 ir atitrūko nuo svečių. KTU studentai sumažino skirtumą iki 39:40, tačiau, geriau sužaidę antrojo kėlinio pabaigą, ASU studentai padidino rezultatą iki 39:46.
Trečio kėlinio pradžioje dar kartą spurtavo ASU studentai ir padidino skirtumą iki 41:57. Kiek vėliau, KTU studentai prisivijo ASU krepšininkus ir, likus žaisti tris minutes, rezultatas buvo 68:73.  Deja, vienas po kito KTU krepšininkų metimai skriejo pro šalį, o ASU studentai taikliais metimais didino persvarą. Rezultatu 68:82 teko KTU studentams pripažinti ASU pranašumą.
KTU:P.Valinskas 26; G.Kybartas 11; M.Jakštas 9; M.E.Staniukaitis 8; J.Pranevičius ir R.Simonavičius po 3; M.Gelčius, J.Kigas, E.Ignatavičius, R.Pocius po 2.
ASU:E.Serkevičius 30; K.Šarukas 20; M.Pacevičius ir M. Kazlauskas po 9; V.Pocius 8; D.Petkevičius 6.