LSKL rungtynėse KTU studentai įveikė LEU studentus

Svarbiausios | 2016-01-19

Dramatiškose LSKL rungtynėse KTU studentai įveikė iš Vilniaus atvykusius Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentus 72:71.

Rungtynės prasidėjo ne itin rezultatyviai, abiem komandoms buvo sunku rinkti taškus. Greičiau prisitaikė svečiai ir atitrūko 9:19. KTU studentams krepšys buvo lyg užrištas, metimai skriejo pro šalį. Nepaisant to, iki didžiosios pertraukos KTU krepšininkai sumažino atotrūkį ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 29:36.

Trečiasis kėlinys buvo palankesnis šeimininkams. KTU krepšininkai smeigė taikliai vieną po kito tiek tolimus, tiek iš vidutinio nuotolio metimus ir sugebėjo persverti rezultatą pasibaigiant trečiajam kėliniui 56:55.

Ketvirtajame kėlinyje netrūko intrigos. Keitėsi tai viena tai kita pirmaujanti komanda ir tai nusitęsė į rungtynių pabaigą. Likus žaisti 56 sekundes, pirmavo LEU 68:69. Tuomet prieš KTU lyderį Paulių Valinską svečiai prasižengė ir jis dviem taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą 70:69. LEU krepšininkai surengė puikią ataką, pelnė du lengvus taškus iš po krepšio ir jau buvo priekyje. Po minutės pertraukėlės grįžę KTU studentai surengė nuostabią ataką ir, likus 7 sekundėms, Renaldas Simanavičius pelnė 2 taškus. LEU studentai dar bandė išsigelbėti rungtynėse, tačiau nebeapvyko „užpulti“ KTU studentų krepšio ir pergalę šventė Vytauto Pliaugos auklėtiniai.

KTU: P.Valinskas 25, R.Simanavičius 17, M.E.Staniukaitis ir E.Ignatavičius ir G.Kybartas po 6, R.Pocius 5, J.Kigas 4, M.Zigmantavičius 3.
LEU:  G.Poviliauskas 21, J.Gečas 20, T.Zdanavičius 18, A.Palaima 8, M.Paliukėnas 4.