Pirmąsias RKL A diviziono rungtynes laimėjo KTU

Svarbiausios | 2015-10-26

Praėjusį penktadienį 2015.10.23 vyko RKL A diviziono rungtynės tarp dviejų Kauno komandų. Į Kauno KTU namų salę atvyko Kauno raj. „Omega-United“.

Rungtynių pradžioje KTU Vyriausio trenerio Vytauto Pliaugos auklėtiniams nesisekė pataikyti iš dėkingų padėčių ir tai ir leido varžovams atitolti. Tačiau pakilęs nuo suolo Edvinas Ignatavičius padėjo prisivyti varžovus ir pirmasis kėlinys pasibaigė 15-17 Omega-United naudai. Antrasis kėlinys prasidėjo kardinaliai pasikeitęs nei pirmasis. KTU krepšininkai suaktyvino gynybą ir pasipylė varžovų klaidos, KTU tuo pasinaudojo ir nutolo nuo Rolando Urkio vadovaujamos komandos. Antrąjį kėlinį nuostabiai žaidusi KTU komanda laimėjo 18-9 ir komandų po dviejų kėlinių skirtumas buvo jau 33-26.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo kaip ir antrasis kėlinys. Vytauto Pliaugos auklėtinių geležinė gynyba vertė klysti varžovus, greitomis atakomis žlugdė svečius ir rezultatas tapo 45-31. Gavus kelio traumą Edvinui Ignatavičiui, Omega-United krepšininkai prisivijo 46-41. Ketvirtąjį kėlinį KTU krepšininkai pradėjo su didesne energija ir varžovus puolime kaustė drausminga ir kieta gynyba. KTU krepšininkai nutolę 52-41 neleido net pagalvoti apie pergalę varžovams. Pirmosiose RKL A diviziono rungtynėse 65 – 54 pergalę šventė Kauno KTU krepšininkai.