RKL A diviziono antrojo rato rungtynėse KTU iškovojo pergalę prieš Tauragės ekipą

Svarbiausios | 2016-01-25

Šeštadienį vykusiose RKL A diviziono antrojo rato rungtynėse KTU nukovė Tauragės ekipą 71:63.

Į KTU namų salę atvykę vieni iš šio čempionato lyderių – Tauragės ekipa – nesitikėjo lengvos pergalės. Laimėję pirmąjį kėlinį 15:22 sąlygas diktavo svečiai. Antrojo kelinio pradžioje vaizdas nepakito, tačiau, likus žaisti 4 minutes, KTU krepšininkai pradėjo agresyviau gintis ir sugebėjo perimti keletą kamuolių, taip sumažindami persvarą iki 36:39.
Antrasis kėlinys pasižymėjo puikia KTU studentų gynyba. Labai aktyviai gindamiesi KTU studentai čempionato lyderius klampino į duobę ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau kėlinio pabaigoje Tauragės ekipa pataikė kelis tritaškius metimus ir jiems pavyko išlyginti rezultatą 52:52.
Ketvirtame kėlinyje KTU studentai pavyzdingai gynėsi ir toliau, pataikė kelis tritaškius metimus ir nutolo nuo varžovų. Tauragės krepšininkai jau nebesugebėjo prisivyti KTU ir Vytauto Pliaugos vadovaujama komanda iškovojo labai svarbią pergalę.

KTU: P.Knyza 28, D.Pogužinskas 17, M.Zigmantavičius ir M.Sapiega po 8, D.Rinkūnas 6, G.Kybartas ir M.E.Staniukaitis po 2.
Tauragės KK: J.Jurgo 14, P.Parachomikas 11, L.Valantinas ir A.Montrimavičius po 9, J.Petkevičius 8, P.Žurna 6, V.Padgureckas ir L.Radavičius po 3.