Rungtynėse dėl 3 vietos KTU regbininkai net 35:5 sutriuškino varžovus

Bendruomenė | 2014-11-04

Spalio 30 d. Vilniaus Vingio parke įvyko Lietuvos aukštųjų universitetinių mokyklų regbio 7-ojo čempionato I turo varžybos. Prizinę vietą jose užėmė Kauno technologijos universiteto (KTU) sportininkai.

KTU regbininkai savo pogrupyje užėmė pirmąją vietą, tačiau pusfinalio varžybose (14:27) nusileido LSU komandai ir rungtynėse dėl trečios vietos net 35:5 sutriuškino MRU sportininkus.

Pirmą vietą iškovojo Šiaulių universitetas (38:12), kurie nugalėjo LSU. Antrasis studentų čempionato turas vyks pavasarį. Iš viso varžybose dalyvavo septynių universitetų komandos, viena buvo jungtinė.

Daugiau informacijos apie Universiteto sportininkų pasiekimus sužinokite KTU Kūno kultūros ir sporto centro tinklapyje ir „Facebook“ paskyroje.