SELL studentų sporto žaidynėse KTU iškovojo medalius

Bendruomenė | 2015-05-15

Gegužės 15 d. beveik visose didžiausiose Kauno sporto bazėse startavo jau XXXI-osios SELL studentų sporto žaidynės.

Įvairiose žaidynių sporto šakose startavo ir Kauno technologijos universiteto (KTU) sporto rinktinių nariai. Tris dienas trukusiame renginyje netrūko KTU studentų pasiekimų. Motiejus Jančiauskas iš Elektros ir elektronikos fakulteto (2 kursas) S. Dariaus ir S. Girėno stadione ietį nusviedė 61,93 metro ir laimėjo aukso medalį, Martynas Vrašinskas iš Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (1 kursas) pelnė sidabro medalį – 110 metrų bėgime su barjerais rungtį įveikė per 14,87 s.

Tuo tarpu KTU orientacinio sporto rinktinės nariai įveikė „Sprinto” trasą ir gali didžiuoti pasiekta pergale.

Medalius vykusiose žaidynėse taip pat iškovojo Elektros ir elektronikos fakulteto studentas Martynas Tirlikas ir Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentas Gediminas Morėnas. M.Tirlikas laimėjo sidabro medalį, G. Morėnas – bronzos.

Antrojoje žaidynių dienoje startuos ir daugiau KTU sportininkų, tad kviečiame juos palaikyti!