Universiteto atstovės pademonstravo puikius rezultatus

Svarbiausios | 2017-01-23

Š. m. sausio antrąjį savaitgalį puikus rezultatus pademonstravo mūsų universitetą atstovavusi fechtuotoja  Paulina Bajorūnaitė ir smiginio atstovė Sandra Rimkevičiūtė.

Š. m. sausio 14-15 dienomis Švedijoje, Stokholmo mieste, vyko „Sattelite“ fechtavimosi pasaulio taurės etapas, kuriame dalyvavo ekonomikos ir verslo fakulteto trečiakursė Paulina Bajorūnaitė. Šiame pasaulio taurės etape dalyvavo 100 dalyvių. Paulina užėmė 22 vietą. Studentei dėl patekimo į top 16 lėmė tik vienas dūris, tačiau ji džiaugiasi šiame etape pasiektu rezultatu.

Tuo tarpu sausio 14 dieną Šiauliuose vyko LT MASTER 2017 smiginio turnyras. Šis turnyras yra išskirtinis tuo, kad jame kviečiami geriausi praeitų metų sportininkai. Puikiai sužaidus pogrupiuose ir prieš visas varžoves pasiekus pergales Sandra Rimkevičiūtė pateko į turnyro finalą, kuriame laukė žaidėja Algina Juknaitė. Sandros užsispyrimas ir tikslo sekimas leido finalo metu būti lyderio vaidmenyje. Pirmą kartą finalo metu Sandra trimis strėlėmis pasiekė 180 taškų ribą. Rezultatu 4:1 laimėjo LT MASTER 2017 turnyrą ir tapo čempione.