Irklavimo turnyro finalas – KTU Informatikos fakultete

Bendruomenė | 2014-12-12

Gruodžio 10 d. KTU Informatikos fakultete salėje vyko „KTU irklavimo turnyras‘14“. Informatikos fakulteto studentai kartu su kitomis KTU akademinės bendruomenės komandomis išbandė „Concept 2“ treniruoklius ir perkėlė turnyro varžybas į sausumą. Turnyre varžėsi 15 komandų.

Irklavimo sportą žiemą pakeičia irklavimo treniruokliai – ergometrai. Studentų ir dėstytojų komandos pirmą kartą varžėsi aštuoniais „Concept 2“ treniruokliais. Apšilimui buvo naudojami papildomi aštuoni „Concept 2“ treniruokliai.

Anot Informatikos fakulteto pirmakursio Ryčio Dereškevičiaus, dalyvavimas tokioje sporto šakoje primena programavimą: „Tiek programavime, tiek ir plaukime labai svarbu komandinis darbas“, – pasakojo R. Dereškevičius.

Rezultatai:

Komandinėje įskaitoje 1 kilometro distancijoje 1-ąją vietą užėmė komanda „Laidų vedėjai“(1:30,0 s), 2-ąją vietą – „Mechanikai“(1:35,5 s ), 3-ąją vietą – KTU licėjus (1:35,5 s.) 4-ąją vietą – „Devbridge“(1:37,5 s.).

„Laidų vedėjai“: Mantas Tamaliūnas, Arnas Pabedinskas, Kęstutis Slavinskas, Tadas Mieliauskas.

„Mechanikai“: Karolis Kočanas, Edvinas Ptrauskas, Martynas Bertulis, Benas Jaruševičius.

„KTU licėjus“: Lukas Krasauskas, Rimvydas Žilinskas, Laurynas Samajauskas, Liutauras Kušlys.

„Devbridge“: Alvydas Muliuolis, Rimvydas Urbonas, Karolis Stašaitis, Martynas Stašaitis.

Turnyre buvo apdovanoti ir geriausio asmeninio laiko dalyviai, irkluojant 500 m distanciją. Vaikinų grupėje laimėjo Arnas Pabedinskas (1 min. 23,9 s.), 2-ąją vietą užėmė Osvaldas Braždžionis (1min. 30,1 s.), o 3-ąją – Kęstutis Slavinskas, kurio laikas buvo 1min 31.5 s.

Moterų grupėje geriausiai pasirodė 1000 m distanciją irklavusi Gerda Monkevičiūtė. 2-ąją vietą užėmė Justina Liaukevičiūtė, o 3-ąją – Algita Danilaitė.

Turnyrą žiūrovai galėjo stebėti tiesioginės transliacijos metu internete. Pagrindiniai turnyro partneriai buvo „Devbridge“ ir KTU Informatikos fakultetas.

Daugiau nuotraukų rasite KTU Informatikos fakulteto „Facebook“ paskyroje.