Kauno apskrities rankinio federacijos čempionate mažąjame finale susitiko KTU I ir KTU II komandos

Svarbiausios | 2015-11-26

Antradienio vakarą įvyko Kauno apskrities rankinio federacijos čempionato mažojo finalo rungtynės tarp KTU I ir KTU II komandų.
Jau pirmojo kėlinio pirmomis minutėmis KTU I komanda parodė savo kolegoms, kad jie nenusiteikę pralaimėti. KTU II komanda, suburta pagrinde iš studentų, buvo kaip nesavi, o gal paprasčiausiai norėjo leisti įsižaisti vyresniems kolegoms, kad galėtų po to vytis ir nugalėti. Tačiau KTU I spėjo susikrauti 7 įvarčių pranašumą per pusę kėlinio ir, nors KTU II padidino apsukas, bet pirmasis kėlinys pralaimėtas 10-14.
Antrajame kėlinyje KTU II protingai žaidė nuo pat pirmųjų minučių, neleido KTU I padidinti persvaros ir rungtynių pabaigoje netgi priartėjo iki 2 įvarčių, bet tai buvo viskas ką pavyko padaryti. Mačas pralaimėtas 24-29, tačiau svarbiausia buvo tai, kad abejose komandose vyravo puiki nuotaika – kuri nesibaigė salėje, bet prasitęsė ir vėliau.
Viso šio čempionato metu vyko pasirengimas tiek Lietuvos rankinio federacijos čempionato kovoms tiek jau šį ketvirtadienį prasidedančioms Lietuvos universitetų studentų vaikinų rankinio čempionato pogrupio varžyboms.

Pirmasis varžovas – rimtas išbandymas mūsų universiteto studentams – LSU rankininkai, kurių pagrindą sudaro Granito meistrų komandos nariai. Rungtynių pradžia lapkričio 26 dieną 20 valandą KTU chemijos fakulteto sporto salėje. Ateikite mūsų palaikyti ir padėkite mums iškovoti dar daugiau pergalių!!! Mes už KTU!!!!!