KTU‬ studentai rankininkai pateko tarp 4 stipriausių šalies universitetų komandų!

Svarbiausios | 2015-12-03

KTU chemijos fakulteto sporto salėje gausiai susirinkę žiūrovai savo audringu palaikymu padėjo KTU rankininkams priartėti prie medalių Lietuvos universitetų vaikinų rankinio čempionate. Nors dėl jų dar teks gerokai paplušėti kovo mėnesį, žingsnis į finalinį ketvertą žengtas – tą garantavo KTU pergalė rungtynėse prieš ASU.
Mūsų universiteto rankininkai rungtynes pradėjo susikaupę ir neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. Nuo pat pirmų susitikimo minučių KTU dominavo visuose aikštės plotuose ir, sužaidus pusę pirmojo kėlinio, įgijo 5 įvarčių persvarą 10-5. Antroje kėlinio pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė – KTU su kiekviena ataka tik didino atotrūkį. Jei ne puikus ASU vartininko Raimondo Končiaus žaidimas, greičiausiai ASU būtų priversti kapituliuoti jau pirmoje rungtynių pusėje. Po pirmo kėlinio KTU įgijo puikų pranašumą 20-9.
Antrąjį kėlinį KTU pradėjo jau atsipalaidavę. Tai pajutę ASU rankininkai pamažu tirpdė atsilikimą, tačiau KTU vis dar buvo priekyje saugiu skirtumu. KTU treneriui pradėjus į aikštę leisti mažiau patyrusius ir mažiau rungtyniaujančius žaidėjus, keliai link Dovydo Sakalausko vartų tapo lengviau prieinami. Patikimas žaidimas puolime ir keli reto grožio Pauliaus Variakojo šūviai pakėlė visus žiūrovus iš savo vietų. KTU beliko tik sėkmingai ir be traumų užbaigti susitikimą rezultatu 37-30. Šį pergalė garantavo patekimą į stipriausiųjų ketvertą.

Įvarčius KTU komandai pelnė puikiai savo jėgos ir meistriškumo savybes parodęs Darius Katinas – 8, Lukas Sutkus- 7, po 5 pridėjo populiariausio KTU sportininko rinkimuose dalyvaujantis Juozas Liesionis, Paulius Variakojis ir Vygandas Armonas, 3- Vilius Rūškys, 2- Gytis Straševičius, po 1- Algirdas Lazauskas ir studentas iš Brazilijos- Bruno Pratusevičius.

Sveikiname KTU studentus ir linkime sėkmės tolimesnėse kovose Lietuvos rankinio federacijos I lygos čempionate. Taip pat kviečiame balsuoti už Juozą Liesionį KTU sporto centro puslapyje Facebook‘e ir padėti jam tapti populiariausiu KTU sportininku. Mes už KTU!