KTU aerobinės gimnastikos rinktinės merginos iškovojo 3 vietą

Svarbiausios | 2016-05-10

2016 m. gegužės 7 dieną Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakulteto sporto salėje įvyko Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionatas ir „KTU Open 2016“ varžybos, kuriose atidarymo žodį tarė: Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas, Lietuvos moterų asociacijos prezidentė Joana Bertaškienė ir Lietuvos aerobikos federacijos prezidentė Roma Aleksandravičienė.

Varžybose dalyvavo per 50 aerobinės gimnastikos atstovų iš septynių Lietuvos aukštųjų mokyklų: Lietuvos sporto universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos edukologijos universiteto, Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto bei Kauno technologijos universiteto. Aerobinės gimnastikos meistrai dalyvavo visų rungčių varžybose. Iškovoti aukščiausius apdovanojimus buvo itin sudėtinga. Mūsų Universitetui atstovavo 5 sportininkės, kurios dalyvavo merginų vienetų, trejetų ir grupinių pratimų rungtyse.

Moterų trejeto rungtyje Indrė Černiauskaitė (Cheminės technologijos fak.), Emilija Kušleikaitė (Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fak.), Rūta Šlepetytė (Matematikos ir gamtos mokslų fak.) iškovojo sidabro medalius. Grupinių pratimų rungtyje Monika Duobinytė (Ekonomikos ir verslo fakultetas), Giedrė Marcinkevičiūtė (Matematikos ir gamtos mokslų fak.), Indrė Černiauskaitė (Cheminės technologijos fak.), Emilija Kušleikaitė (Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fak.) ir Rūta Šlepetytė (Matematikos ir gamtos mokslų fak.), taip pat iškovojo sidabro medalius.

Itin įtempta kova vyko moterų vienetų rungtyje. KTU moterų vienetui atstovavo Giedrė Marcinkevičiūtė (Matematikos ir gamtos mokslų fak.). Giedrė surinko 16,5 balo ir laimėjo antrąją vietą, tai lėmė KTU komandos sėkmę.

Bendroje komandinėje įskaitoje Lietuvos sporto universiteto komanda iškovojo aukso medalį, II – ąją vietą komandinėje įskaitoje užėmė Vilniaus universitetas, III – ąją – Kauno technologijos universitetas.