KTU I komandos rankininkai iškovojo pirmąją pergalę KARF čempionate

Svarbiausios | 2015-10-07

Vakar chemijos fakulteto sporto salėje susitiko KTU I komanda ir praeitų metų KARF čempionai RK Kauno Ąžuolas vyrai. Rungtynes dviem tiksliais metimais pradėjo KTU I rankininkai, bet labiau patyrę varžovai neketino lengvai pasiduoti – kelios rezultatyvios jų atakos ir jie jau priekyje trijų įvarčių skirtumu. Šią persvarą jie išlaikė iki 16 minutės, tačiau KTU I komanda kėlinio pabaigą sužaidė galingai ir pelnė 5 įvarčius be atsako susikraudami sau palankų 2 įvarčių pranašumą po pirmojo kėlinio 15-13.
Antrasis kėlinys kaip prasidėjo KTU I komandai turint persvarą taip ir tęsėsi išlaikant ją iki vidurio kėlinio. Tuomet RK Kauno Ąžuolas vyrai išlygino rezultatą 22-22 ir užvirė nuožmi kova abejose aikštės pusėse. Tačiau patikimas mūsų universiteto komandos vartininko Manto Vizgaičio žaidimas leido greitomis atakomis susigrąžinti pranašumą mūsiškiams. Po 10 minučių rezultatas buvo 9-2 ir jau tapo saugus 6 įvarčių pranašumas likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos. Nors varžovai po to sugebėjo įmesti dar 4 įvarčius tai nugalėtojo nepakeitė.
Po finalinio teisėjų švilpuko rezultatas 30-28 KTU I naudai ir pelnyta pergalė prieš čempionus. RK Kauno Ąžuolas vyrai nesugebėjo sustabdyti Igno Grigo, kuris pelnė net 14 įvarčių, jam puikiai talkino KTU absolventas Algirdas Lazauskas, įmetęs 6. Po šios pergalės KTU I komanda turi realias galimybes patekti į čempionato pusfinalį, tam pasiekti reikalinga pergalė prieš Granitas Gaja kolektyvą. Šios rungtynės turėtų įvykti spalio 15 dieną KTU sporto salėje. Palaikomi jūsų mūsų rankininkai gali nugalėti bet kurią komandą!!!!