KTU irkluotojas Ž.Gališanskis – vienviečių valčių rungties Europos vicečempionas

Bendruomenė | 2014-09-03

Praėjusią savaitę KTU vardas skambėjo Europos universitetų sporto žaidynių apdovanojimų ceremonijoje. Olandijoje, Roterdame Universiteto Elektros ir elektronikos fakulteto studentas Žygimantas Gališanskis pasidabino sidabro medaliu.

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentas tapo vienviečių valčių rungties vicečempionu.

22 metų irkluotojas tik praėjusią savaitę pasaulio jaunimo irklavimo čempionate iškovojo bronzos medalį ir praktiškai be poilsio išvyko į universitetų žaidynes. Sekmadienį jau po vidurnakčio į Lietuvą iš Italijos grįžęs irkluotojas pirmadienį po pietų jau skrido į Nyderlandus ir iškovojo antrą medalį per kelias dienas.

Penktadienį vykusiame finale lietuvį 1,53 sekundės aplenkė Vokietijos irkluotojas Lucasas Metze’as (6 min., 59,75 sek.). Lietuvio laikas – 7:01,28 min. Trečiąją vietą iškovojo olandas Sjoerdas Dijkstra (7:03,56).