KTU išvykoje nusileido RKL A diviziono lyderiams Tauragės KK komandai

Svarbiausios | 2015-11-23

Kauno KTU išvykoje nusileido RKL A diviziono lyderiams Tauragės KK komandai 74:89 (27:23, 12:26, 12:18, 23:22)

Rungtynes Vytauto Pliaugos auklėtiniai pradėjo žymiai geriau nei šeimininkų komanda. Taikliai metusi tolimus metimus KTU komanda pasibaiginėjant pirmajam kėliniui padidino persvarą iki 5 taškų. Antrajame kėlinyje siautėti pradėjo Liudas Valantinas, pataikęs 4/6 tritaškius ir padėjo nutolti šeimininkams. Po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo Tauragės KK naudai 39:49. Antrojoje rungtynių pusėje visas pastangas prisivyti nutolusius šeimininkus griovė netaiklūs metimai po puikiai susikurtų progų. Rezultatu 89:74 Pergalę šventė Tauragės KK krepšininkai.

KTU: D.Rimkūnas 21, M.Jakštas 14, M.E. Staniukaitis ir P.Knyza po 11, J.Pranevčius ir A.Pelšs po 4, J.Kigas 3, po 2 G.Kybartas, E.Ignatavičius, M.Gelčius.

Tauragės KK: A.Montrimavičius 19, P.Žurna 18, J.Jurgo 17, L.Valantinas 16, V.Šumskis 7, V.Padgureckas ir P.Parachomikas po 6.