KTU įveikė jaunuosius Sabonio krepšinio centro krepšininkus

Svarbiausios | 2016-02-01

Penktadienį vykusiose RKL A diviziono rungtynėse KTU studentai po atkaklios kovos įveikė jaunuosius Sabonio krepšinio centro krepšininkus 66:65.

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtu Sabonio krepšinio centro komandos puikiu puolimu. Vieni iš lygos autsaiderių – Sabonio krepšinio centras – kibo į atlapus lygos favoritams – KTU krepšinio komandai. Namų sienos saboniukams padėjo ir jie sugebėjo laimėti pirmąjį kėlinį 24:23.
Antrasis kėlinys buvo chaotiškas, labai prastai atakavo abi komandos, tačiau geresnę atkarpą sužaidę jaunieji saboniukai padidino persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo 34:30.
Trečio kėlinio viduryje KTU krepšininkai uoliai dirbdami gynyboje sugebėjo greitomis atakomis atakuoti šeimininkų krepšį ir kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 44:44.
Ketvirtasis kėlinys buvo labai emocingas: netrūko nei diskutuotinų teisėjų priimtų sprendimų, nei pačių žaidėjų emocijų protrūkio. Rungtynės vyko taškas į tašką ir iki pat kėlinio galo nebuvo aišku, kas laimės rungtynes. Likus žaisti 2 minutes, Sabonio krepšinio centro krepšininkai įmetė du tritaškius metimus iš eilės ir atitrūko keturiais taškais. Tačiau geriau pabaigą sužaidę KTU studentai šventė sunkiai iškovotą pergalę.

KTU:  M.E. Staniukaitis 16, D.Rinkūnas 14, M.Jakštas 11, A.Pelšs 7, G.Kybartas 5, E.Ignatavičius 4, J.Kigas 3, Po 2 M.Zigmantavičius, J.Pranevičius, R.Pocius.
Sabonio KC: I.Sargiūnas 22, M.Valinskas 14, J.Daugėla 11, A.Žilinskas 8, po 2 L.Žukauskas, E.Juozaitis, Ž.Kerza, M.Šemeklis, V.Markovetskiy.

Nuotraukas galite rasti KTU sporto centro Facebook puslapyje.