KTU įveikė vienus RKL A diviziono lyderių, Akmenės SC-KK „Akmenės cemento“ komandą

Svarbiausios | 2015-11-23

KTU įveikė vienus RKL A diviziono lyderių, Akmenės SC-KK „Akmenės cemento“ komandą 73:65 (31:20, 17:18, 16:19, 9:8)

Rungtynes KTU krepšininkai pradėjo aktyviau nei svečiai ir šis spaudimas davė vaisių. Per pirmąjį kėlinį susikrovę dviženklę persvarą, KTU krepšininkai neleido varžovams prisivyti. Po dviejų  kėlinių Vytauto Pliaugos auklėtiniai buvo nutolę 48:38. Antrojoje pusėje Akmenės cemento komanda bandė vytis, tačiau kauniečiai neleido per daug priartėti ir griovė visas pastangas prisivyti. Ketvirtame kėlinyje dominavo gynyba. Šį kėlinį rezultatu 9:8 laimėjusi KTU komanda, įsirašo 7 pergalę ir dalinasi 2-4 vietas turnyrinėje lentelėje.