KTU krepšininkai antrą kartą šiame sezone įveikė Gargždų SC

Svarbiausios | 2016-02-08

KTU krepšininkai išvykoje antrą kartą šiame sezone įveikė Gargždų SC komandą 77:71.

Praeitų metų RKL B diviziono finalininkai susigrūmė antrą kartą šiame sezone. Šį kartą į Gargždus atvykusi KTU komanda be trijų pagrindinių žaidėjų, sugebėjo ne tik pasipriešinti, bet ir įveikti varžovus. Rungtynės buvo išties permainingos. Pirmojoje rungtynių pusėje šiek tiek pajėgesni atrodė šeimininkai.  KTU studentams niekaip nesisekė atakuoti iš tolimų distancijų ir metimai skriedavo pro šalį. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 35:40 Gargždų naudai.
Antroji rungtynių pusė buvo kiek kitokia. Kovingai nusiteikę KTU krepšininkai greitai persvėrė rezultatą savo naudai ir, prasidedant ketvirtam kėliniui, jau pirmavo 58:56. Vytauto Pliaugos vadovaujama KTU komanda neketino sustoti ir vis didino pranašumą. Gargždų krepšininkai niekaip nerado priešnuodžių prieš be priekaištų ketvirtame kėlinyje žaidusiai KTU komandai. Likus žaisti  dvi minutes, dar Gargždų komanda bandė prisivyti nutolusius svečius, tačiau KTU komanda, protingai sužaidusi paskutines minutes, šventė svarbią pergalę.
KTU: M.Jakštas 17, D.Pogužinskas 15, A.Pelšs 14, M.E.Staniukaitis 11, G.Kybartas 10, M.Zigmantavičius 7, J.Kigas 3.
Gargždų SC: G.Sakalas 15, T.Maželis 13, A.Viršilas 12, M.Tomaševičius 11, V.Tarolis 5, K.Mačijauskas, E.Kaupaitis. R.Jonelis po 4, O.Gaižauskas 2.

Nuotraukas galite rasti KTU sporto centro FACEBOOK puslapyje.