KTU krepšininkai antrą kartą šiame sezone įveikė Kauno raj. „Omega-United“

Svarbiausios | 2015-12-21

Penktadienį vykusiose RKL rungtynėse po atkaklios kovos KTU antrą kartą šiame sezone įveikė Kauno raj. „Omega-United“ 86-81.

Išvykoje žaidę Vytauto Pliaugos auklėtiniai jau nuo pat primų minučių ėmėsi iniciatyvos ir greitomis atakomis „apipylė“ šeimininkus. Pirmąjį kėlinį laimėjusiems Kauno KTU krepšininkams 31:20, rungtynės atrodė nesunkios ir vedančios link pergalės, tačiau po kelių netaiklių metimų, „Omega-United“ ne tik pasivijo svečius, bet ir išsiveržė į priekį 45:46. Trečiojo kėlinio metu šeimininkai ir toliau sėkmingai rinko taškus. Ketvirtas kėlinys buvo lemtingas – susiėmę KTU krepšininkai po truputį didino varžovų persvarą ir kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino. Likus žaisti mažiau nei minutę KTU studentai surengę sėkmingas atakas išplėšę sunkią ir svarbią pergalę 86-81.

KTU: D.Rimkūnas 25, M.Jakštas ir D.Pogužinskas po 16, M.E.Staniukaitis 8, J.Pranevičius 6, E.Ignatavičius 5, A.Pelšs ir G.Kybartas po 4, J.Kigas 2.
„Omega-United“: K.V.Tarvydas 27, A.Gedminas 17, E.Petrulis ir M.Kudirka po 10, E.Dainys 9, L.Lukošenkinas 5, A.Urkis 3.