KTU krepšininkai ir toliau skina pergales RKL A divizione

Svarbiausios | 2015-11-30

Šį kartą namų arenoje įveikė praeitų metų RKL B diviziono čempionus, Gargždų SC komandą 95:79 (29:15, 24:22, 22:24, 20:18).

Nuo pirmųjų minučių galingai pradėję žaisti Vytauto Pliaugos auklėtiniai greitai padidino persvarą iki dviženklio skirtumo ir neketino sustoti. Pirmąjį kėlinį laimėjo 14 taškų skirtumu. Antrasis kėlinys klostėsi kaip ir pirmasis, tačiau antrojo kelinio pabaigoje Gargždų SC komanda neketino taip lengvai pasiduoti ir sumažino persvarą 53-37. Antrojoje rungtynių pusėje KTU krepšininkai neleido svečiams priartėti ir laikė juos per atstumą. Ketvirtojo kelinio sirenai skelbiant rungtynių pabaigą, pergalę šventė KTU komanda, pakildama į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.
KTU: A.Pelšs 25, M.Jakštas 24, M.Sapiega 12, E,Ignatavičius 10, D.Rimkūnas 8, M.E.Staniukaitis ir P.Knyza po 6, G.Kybartas ir J.Pranevičius 2.
Gargždų SC: T.Maželis 17, M.Tomaševičius 15, D.Petravičius 13, K.Mačijauskas 12, A.Viršilas 8, G.Sakalas 7, V.Tarolis 6, T.Poška 1.