KTU krepšininkai iškovojo 22 pergalę ir užėmė 4 vietą reguliariame sezone

Svarbiausios | 2016-02-29

RKL A divizione sužaistos paskutinės reguliaraus sezono rungtynės ir šiose rungtynėse pergalę šventė KTU komanda, sutriuškindama Marijampolės „Sūduva-Mantinga 2“ 76:46.

Rungtynės prasidėjo KTU komandos aktyviu žaidimu puolime ir greitai rezultatas buvo 10:5 KTU naudai. Tačiau po to sekė svečių iš Marijampolės atsakas ir jie sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Po pirmojo kėlinio rezultatas 12:17.
Antrame kėlinyje KTU krepšininkai susiėmė ir padidino persvarą 33:28. Antrojoje rungtynių pusėje Marijampolės komanda nesugebėjo pasipriešinti puikiai žaidusiai KTU komandai ir skirtumas didėjo „lyg ant mielių“. Po trijų kėlinių rezultatas jau buvo 55:39. Paskutiniame kėlinyje vaizdas nekito – skirtumas tik didėjo ir KTU studentai įsirašė 22 pergalę, ir užėmė 4 vietą reguliariame sezone.

KTU: M.Jakštas 13, R.Pocius ir M.E.Staniukaitis po 11, E.Ignatavičius 10, A.Januška 7, A.Pelšs ir J.Kigas po 6, M.Sapiega 5, M.Zigmantavičius 3, G.Kybartas ir J.Pranevičius po 2.
„Sūduva-Mantinga 2“: P.Gvezdauskas 10, E.Černiauskas 9, D.Senda 7, J.Davniukas 6, M.Varnagiris 5, M.Stenkevičius 4, G.Sutkus ir K.Striūpaitis po 2.