KTU krepšininkai namuose pralaimėjo Biržų „Biržams“

Svarbiausios | 2015-12-14

Gruodžio 12d., šeštadienį, netikėtą pralaimėjimą patyrė Kauno KTU (11/4) komanda, kuri namuose 75:78 (18:19, 19:18, 13:24, 25:17) pralaimėjo Biržų „Biržams“ (6/9).

Nuo pat rungtynių pradžios buvo aišku, jog vyks atkakli kova. Vytauto Pliaugos auklėtiniams taikliai atakuoti nesisekė, o svečiai taškus rinko lengviau ir atitrūko nuo varžovų. Pirmojo kelinio pabaigoje KTU komandos metimai buvo taiklesni ir tai padėjo prisivyti svečius 18:19. Antrasis kėlinys buvo labai tolygus, neišsiskyrė nei viena komanda. Ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 37:37. Trečiame kėlinyje svečiai atliko kelis spurtus ir padidino persvarą. Kauniečiai svečių neprisivijo ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 50:61. KTU neketino pasiduoti ir, likus žaisti 5 min., sumažino skirtumą iki 5 taškų. Tačiau biržiečiai vėl jį padidino ir, likus žaisti vienai minutei, KTU surengė paskutinį šturmą. Sumažinę skirtumą iki 3 taškų, dar turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau paskutinis mestas metimas neįkrito į krepšį ir pergalę šventė biržiečiai.

KTU: M.Jaštas 19, M.Sapiega 16, P.Knyza 14, D.Pogužinskas 9, A.Pelšs 8, M.E.Staniukaitis 6, E.Ignatavičius 2, M.Vasiljevas 1.
„Biržai“: Ž.Kelys 21, A.Palaima 14, S.Kriaučiūnas ir R.Samulionis po 13, E.Leipus 11, G.Ramonas 4, E.Daugvietis 2.