KTU krepšininkai pralaimėjo Klaipėdos LCC komandai

Svarbiausios | 2016-01-11

2016.01.09 RKL čempionate A divizione vyko antrojo rato rungtynės tarp Kauno KTU ir Klaipėdos LCC komandų.

Labai gerai rungtynes pradėję Vytauto Pliaugos auklėtiniai pirmąjį kėlinį laimėjo 21-11. Antrajame kėlinyje svečiams iš Klaipėdos pavyko išlyginti žaidimo rezultatą ir sumažinti persvarą iki 38-36. Antroji rungtynių pusė parsidėjo didesniu svečių rezultatyvumu ir, skelbiant trečiojo kėlinio pabaigą, rezultatas buvo 54:59. Atkakli kova tesėsi iki rungtynių paskutinės sekundės, tačiau nutolę klaipėdiškiai KTU komandai nesuteikė jokių šansų ir rungtynes laimėjo rezultatu 81:88.

KTU: G.Kybartas 16, M.Jakštas 13, M.E.Staniukaitis ir M.Zigmantavičius po 11, J.Kigas 9, A.Pelšs 8, D.Rimkūnas 7, M.Sapiega 6.
LCC: V.Aleksandravičius 19, J.Grikšas ir A.Kačinas po 10, I.Staponas 9, I.Fiodoravas ir P.Guša ir T.Kymantas po 8.