KTU krepšininkai tik po dviejų pratęsimų kovos palaužė Anykščių „KKSC-Volupio“ ekipą

Svarbiausios | 2015-11-16

KTU tik po dviejų pratęsimų kovos palaužė Anykščių „KKSC-Volupio“ ekipą. Kauniečiai išvykoje 90:95 (18:32, 21:24, 26:12, 13:10, 9:9, 3:8) įveikė šeimininkus.

Rungtynes energingai pradėjusi KTU komanda greitai susikrovė dviženklį pranašumą ir puikiai dirbusi gynyboje neleido varžovams pelnyti taškų. Puikiai apsigynę kauniečiai greitomis atakomis baudė šeimininkus ir pirmame kėlinyje susikrovė (18:32) 12 taškų pranašumą.
Antrajame kėlinyje Vytauto Pliaugos auklėtiniai ir neleido sumažinti deficito Anykščių krepšininkams ir jį tik padidino 39:56. Antrojoje rungtynių pusėje Anykščių „KKSC-Volupio“ komanda nesiruošė pasiduoti ir kovojo iš paskutiniųjų. Jie sugebėjo prisivyti iki trečiojo kėlinio pabaigos (65:68) ir vėl grįžo intriga.
Likus 22,6 sekundės iki ketvirtojo kelinio pabaigos rezultatas buvo lygus (78:78). Anykščių komandos atakai buvo likę 10 sekundžių ir krepšininkai vežėsi link krepšio, tačiau Edvinas Ignatavičius galingai užblokavo varžovų ataką, taip suteikdamas šansą KTU laimėti rungtynes, tačiau paskutinę sekundę skriejęs metimas buvo netaiklus. Geresnę pratęsimo pradžią turėjo šeimininkai, tačiau Vytauto Pliaugos auklėtiniai sunkiu darbu gynyboje ir puolime, prisivijo nutolusius Anykščių krepšininkus. Neužteko laiko per pirmąjį pratęsimą išsiaiškinti nugalėtojų. Per antrąjį pratesimą KTU aštriais prasiveržimais draskė varžovų gynybą. Anykštiečių ekipai nekrito tolimi metimai ir 90:95 rungtynes laimėjo KTU krepšininkai.

KTU: M.Sapiega 16, M.Jakštas 15, A.Pelšs 15, G.Kybartas 15, E.Ignatavičius 11, M.E.Staniukaitis 8, M.Zigmantavičius 7, P.Knyza 6, J.Pranevičius 2.

Anykščių „KKSC-Volupis“: D.Pavlovskis 24, G.Poviliauskas 23, R.Pribylskis 13, M.Urbutis 9, A.Vasiliauskas 8, L.Kirlys 7, K.Raginis 4, G.Asačiovas 2.