KTU krepšininkės palaužė VDU merginas

Svarbiausios | 2015-11-17

Jono Kurševičiaus treniruojama Kauno technologijos universiteto (KTU) komanda namuose po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio rezultatu 75:70 (20:16, 16:16, 13:23, 26:15) palaužė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentes.

Šios rungtynės buvo permainingos – po dviejų kėlinių KTU buvo priekyje – 36:32, tačiau prieš lemiamą ketvirtį VDU persvėrė rezultatą savo naudai – 55:49. Tada KTU kilo į lemiamą šturmą, pademonstravo kovotojų charakterį ir aikštę paliko pakiliomis nuotaikomis – iškovojo pirmąją šio sezono pergalę.
Daugiausiai prie KTU triumfo prisidėjo Akvilė Batronėnaitė, surinkusi 23 taškus ir po krepšiais kamuolį sugriebusi 9 kartus. Karolina Ambotaitė pridėjo 17 taškų (10 atk. kam.), Toma Ralytė – 12 (9 atk. kam.).
VDU gretose išsiskyrė Indrė Keršulytė, surinkusi 21 tašką (8 atk. kam.), Mantė Kvedaravičiūtė pridėjo 20 taškų (10 atk. kam.), Gintarė Jasiunskaitė – 15 (10 atk. kam.), Eglė Želnytė – 10 tšk.
KTU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 55:42.