KTU krepšinio turnyro „Rektoriaus taurė 2015“ trofėjus grįžta į Elektros ir elektronikos fakultetą

Svarbiausios | 2015-12-10

Šių metų Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšinio turnyro „Rektoriaus taurė 2015“ nugalėtojais tapo Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) antrakursių komanda „Kosmosas”.

EEF krepšininkai apgynė nugalėtojų vardą ir antrus metus iš eilės laimėjo „Rektoriaus taurę“. Antrąją vietą turnyrinėje lentelėje iškovojo Informatikos fakulteto trečiakursių komanda „Alaus putytė“, trečiąją – iš Universiteto darbuotojų suburta komanda „KTU omegiukai“, o ketvirtoje liko Elektros ir elektronikos fakulteto pirmakursiai „Svarsčikai“.

„KTU omegiukai“ rezultatu 65:58 įveikė ketvirtoje pozicijoje likusią komandą „Svarsčikai“, o „Kosmosas“ nugalėjo Informatikos fakulteto krepšininkus vienuolikos taškų persvara – 69:80.

Naudingiausiu finalinių varžybų žaidėju paskelbtas Edvinas Ignatavičius, žaidęs laimėtojų komandoje „Kosmosas“.

KTU rektorius Petras Baršauskas, atvykęs pasveikinti sportininkų, įteikė pergalingą taurę šių metų turnyro nugalėtojams bei apdovanojo medaliais I-III vietas užėmusias komandas.

Keturios finale žaidusios komandos džiaugėsi gavusios šokoladinius krepšinio kamuolius ir kvietimus žaidimui lazeriais. Trečiąją vietą užėmusi KTU darbuotojų komanda gautą pramogą padovanojo ketvirtoje vietoje likusiai studentų komandai „Svarsčikai“.

Kaip ir kiekvienais metais, „Rektoriaus taurės“ laimėtojų komanda gaus vienkartines skatinamąsias stipendijas.

Finalinių rungtynių nuotraukas galite rasti KTU Sporto centro „Facebook“ puslapyje, o su viso turnyro rezultatais galite susipažinti ČIA