KTU pradėjo pogrupio kovas Lietuvos universitetų vaikinų rankinio čempionate

Svarbiausios | 2015-11-27

Kauno technologijos universiteto vaikinų rankinio rinktinė pradėjo pogrupio kovas Lietuvos universitetų vaikinų rankinio čempionate.

Pirmosiose rungtynėse mūsų rankininkai susitiko su praeitų metų čempionais – LSU rankininkais. Peržvelgus rungtynių protokolą prieš rungtynes buvo galima konstatuoti – LSU individualiai tikrai stipresni, kadangi didesnė dauguma rankininkų atstovauja Kauno Granito meistrų komandai ir tik keli studentai rungtyniauja Lietuvos rankinio federacijos I lygos čempionate, kuriame rungtyniauja ir KTU. Gal todėl mažiau patyrusiems ir jaunesniems mūsiškiams pirmojo kėlinio pradžioje sunkiai sekėsi pralaužti LSU gynybą. Sužaidus 15 minučių, LSU rankininkai jau buvo priekyje 12-6….. Tačiau….. Pamažu pajutę žaidimo skonį ir audringai palaikomi susirinkusių sirgalių KTU pradėjo vis lengviau ir lengviau rasti kelius LSU vartininko Tomo Švelpos link. Įvartis sekė įvartį ir KTU pamažu mažino atsilikimą nuo čempionų. Pirmasis kėlinys pralaimėtas 13-17, tačiau paskutinių minučių atkarpa teigiamai nuteikė kovai antrajame kėlinyje.
Antrasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis LSU atakomis ir po 6 minučių – vėl 7 įvarčių deficitas. Sužaidus 16 minučių antrajame kėlinyje – rekordinis 9 įvarčių neigiamas skirtumas….. Varžovų treneriai Juozas Ališauskas ir Albertas Mazeliauskas  ko gero jau neabejojo savo ekipos pergale, todėl leido pasireikšti iki tol tik epizodiškai pirmajame kėlinyje žaidusiems rankininkams, jų nebuvo daug – tik trys, bet KTU to užteko kad pakilti į šturmą ir laimėti 7 minučių atkarpą rezultatu 7-0, o likus žaisti 7 minutes priversti LSU prašyti minutės pertraukėlės, nors ji labiau buvo naudinga KTU. Mūsiškiai ir toliau kibiai gynėsi ir ypač sėkmingai tuo metu rungtyniavusio KTU vartininko Dovydo Sakalausko dėka dar labiau priartėjo prie LSU. Likus žaisti 5 minutes komandas skyrė tik 2 įvarčiai, tada LSU nustojo eksperimentuoti ir grąžino pagrindinius žaidėjus į rungtynes, kurie pristabdė pakiliai rungtyniavusius KTU rankininkus. Per likusį laiką komandos apsikeitė keliais tiksliais metimais, bet sumažinti skirtumo jau nebuvo laiko. Deja, bet pirmoji dvikova pralaimėta, nors ir nedideliu skirtumu 30-33. KTU ekipai 7 įvarčius pelnė Juozas Liesionis, po 5 Vilius Rūškys ir Lukas Sutkus, po 3 Vygandas Armonas, Algirdas Lazauskas, Darius Jonaitis ir Paulius Variakojis, 1 kartą pasižymėjo Darius Katinas.
Jau ateinantį antradienį (gruodžio 1 dieną) 20 valandą KTU sporto salėje priimsime Svečius iš Aleksandro Stulginskio universiteto, kurie pirmosiose rungtynėse pralaimėjo LSU rankininkams rezultatu 19-52. Rezultatas rodo, kad kovojo nevienodo lygio komandos, tačiau tai nereiškia kad KTU laukia lengva kova – kamuolys apvalus, todėl bet kokiu atveju rezervuok pirmąjį žiemos dienos vakarą rankiniui ir ateik mūsų palaikyti ir pergalės atveju pateksime į finalinio ketverto etapą kuris vyks kovo mėnesį Kaune. Mes už KTU!!!!!