KTU radijo klubo narių sėkmė tarptautinėse varžybose

Bendruomenė | 2014-09-25

Kazachstane rugsėjo 6-13 d. vykusiame 17-ame Pasaulio sportinės radijo pelengacijos (ARDF) čempionate lietuviai iškovojo net aštuonis aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalių komplektus. Iš jų šeši aukso, vienas sidabro ir vienas bronzos medaliai buvo iškovoti Kauno technologijos universiteto (KTU) radijo klubo narių.

Lietuvos radijo sporto federacijos tarybos pirmininkas Rolandas Žakelis pranešė, kad 144 MHz sportinės radijo pelengacijos rungtyje Algirdas Bartkevičius (V19 grupė) iškovojo auksą, o Gintaras Dapkus (V40 grupė) – bronzą. Aušra Bartkevičienė nugalėjo M35 grupėje, Vita Daudaravičienė užėmė 10 vietą, o komandinėje įskaitoje Vita Daudaravičienė ir A. Bartkevičienė 144 MHz klasikinės sportinės radijo pelengacijos rungtyje iškovojo sidabrą.

3,5 MHz sportinės radijo pelengacijos rungtyje Remigijus Masilionis iškovojo auksą, G. Dapkus užėmė 5 vietą V40 grupėje, o komandinėje įskaitoje jie buvo nepralenkiami ir pelnė aukščiausią apdovanojimą V40 grupėje.

A. Bartkevičius V19 grupėje užėmė 8 vietą. Toje pat rungtyje, M35 grupėje V. Daudaravičienė iškovojo auksą, o komandinėje įskaitoje V. Daudaravičienė ir A. Bartkevičiene taip pat buvo pirmos.

3,5 MHz sprinto rungtyje R. Masilionis (V40 grupė) iškovojo bronzą. Foksoringo rungtyje A. Bartkevičius (V19) ir R. Masilionis (V40) iškovojo auksą.