KTU rankinininkai pelnė pergalę pirmajame Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinalio susitikime

Bendruomenė | 2018-04-16

Sekmadienį Alytuje įvykusiame pirmajame Lietuvos rankinio „Vivus.lt“ lygos ketvirtfinalio susitikime lygos debiutantų Kauno KTU rankininkų komanda susitiko su praėjusių metų vicečempionais Alytaus „Varsa–Stronglasu“. Ketvirtoje vietoje reguliarų sezoną baigę alytiškiai šį kartą turėjo pripažinti KTU ekipos pranašumą rezultatu 31:29 (16:12).

Be traumą patyrusio Viliaus Juozaičio likusi KTU komanda jau po pirmojo kėlinio sugebėjo ne tik pasivyti susitikimo pradžioje priekyje buvusius Alytaus rankininkus, bet ir stipriai išsiveržti į priekį. KTU ekipa po pirmojo kėlinio buvo pirmavo 16:12.

Antroje rungtynių pusėje kauniečiai didžiąją dalį laiko diktavo savo sąlygas aikštėje. Vienu metų jų turėtas pranašumas buvo išaugęs net iki 7 įvarčių (25:18). Vis tik, tuomet puikiai antrajame kėlinyje žaidę Alytaus „Varsa–Stronglasu“ žaidėjai Remigijus Čepulis ir Rokas Lastauskas tiksliais metimais ėmė tirpdyti KTU ekipos persvarą. Likus žaisti apie 2 minutes iki rungtynių pabaigos komandas skyrė tik 1 įvartis (29:28), tačiau tuomet KTU ekipoje sužibėjo Karolis Jankauskas, kurio įvarčių dėka kauniečiai iškovojo sunkią pergalę 31:29.

„Šis laimėjimas  dar labai nedidelis. Atkrintamosiose įvarčių persvara nesiskaičiuoja, o žaisti teks iš naujo, todėl reikia laimėti ir antras rungtynes. Alytaus komanda tikrai stipri, gerai sukomplektuota. Negaliu įvardyti favoritų: šiandien favoritais esame mes, tačiau po rungtynių Garliavoje gali būti priešingai“, – teigė Kauno KTU treneris Darius Talačka.

Namų pranašumą serijoje praradę Alytaus rankininkai norėdami kovoti dėl vietos tarp 4 stipriausių lygos komandų šioje serijoje iki 2 pergalių klysti jau nebegalės. Antrosios tarpusavio rungtynės Garliavoje įvyks balandžio 18 dieną.