KTU sportininkai – Lietuvos jėgos trikovės jaunimo vicečempionai

Bendruomenė | 2015-10-26

2015 m. spalio 24 d. prasidėjo dvi dienas trukęs Lietuvos jėgos trikovės be specialios aprangos jaunimo čempionatas. Jame puikiai pasirodė Kauno technologijos universiteto (KTU) Sporto centro sportininkai, tapę vicečempionais.

Svorio kategorijoje iki 63 kg Monika Ditkevičiūtė užėmė II vieta. Monika taip pat pademonstravo geriausią rezultatą atkėlimo rungtyje ir pakėlė 115 kg sveriančią štangą. Vaiva Rupeikytė užėmė III vietą, Ingrida Pivoriūnaitė liko ketvirta. Tokia pat tvarka merginos išsidėstė ir jaunimo absoliučioje įskaitoje.

Jaunimo svorio kategorijoje iki 74 kg po labai atkaklios ir sudėtingos kovos Eligijus Greviškis iškovojo II vietą, nusileisdamas daug labiau patyrusiam savo varžovui iš Kuršėnų. III vietą šioje kategorijoje iškovojo KTU antrakursis Dainius Skladas.

Jaunimo svorio kategorijoje iki 93 kg KTU absolventas Benas Jaruševičius iškovojo III vietą, o pirmo kurso magistrantas Povilas Vasiliauskas – IV vietą.

Jaunimo svorio kategorijoje iki 105 kg pirmakursis Gilbertas Tamulevičius nusileido tik Euoropos čempionato prizininkui Jokūbui Stasiuliui ir iškovojo II vietą, Gilbertas taip pat bandė pasiekti pritūpimų ir traukos rekordus, tačiau ši kartą mūsų sportininkui to padaryti nepavyko. Absoliučioje jaunimo įskaitoje Gilbertas iškovojo III vietą.

Susumavus rezultatus jaunimo komandų įskaitoje KTU sportininkai iškovojo II vietą ir tapo Lietuvos jaunimo be spec. aprangos vicečempionais.

Suaugusių svorio kategorijoje iki 93 kg magistrantūros studentas SME 5-2 ir KTU Sporto centro treneris Karolis Urbanavičius iškovojo 3 vietą. Jo rezultatai: tūpimo rungtis – 210 kg, štangos spaudimas – 137 kg, atkėlimai – 210 kg.