KTU šventė pergalę LSKL rungtynėse prieš ASU

Svarbiausios | 2015-11-17

Praėjusį pirmadienį vyko LSKL rungtynės. KTU studentai priėmė svečius iš ASU universiteto.

Pirmasis kėlinys buvo itin nesėkmingas KTU studentams ir per pirmas minutes svečiai atitolo (5:16). Tačiau KTU treneris Vytautas Pliauga, per minutės pertraukėlę tarsi pažadinęs savo auklėtinius, atsakė spurtu (16:6) ir kėlinys pasibaigė (21:22) ASU studentų naudai. Antrajame kėlinyje spurtas tesėsi (19:3) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo (46:31). Trečiame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis ir vytis nutolusius šeimininkus. Jie sumažino rezultatą (63:51),  tačiau tai viskas, ką galėjo padaryti Aleksandro Stulginskio universiteto krepšininkai. Besibaiginėjant laikui, rezultatas vis augo ir pergalę (85:66) šventė Vytauto Pliaugos auklėtiniai.
KTU: P.Valinskas 21, M.Jakštas 18, E.Ignatavičius 13, G.Kybartas 11, E.Aniulis 8 (19 atkv.k.), D.Šemeklis 6, M.E. Staniukaitis 4, M.Zigmantavičius ir R.Pocius po 2.
ASU:  D.Senda ir M.Pocevičius po 15, E.Kulboka 14, E.Serkevičius ir K.Šarukas 10, D.Petkevičius 2.