LSKL čempionate KTU krepšininkai nusileido LSU komandai

Svarbiausios | 2015-11-10

LSKL čempionate, išvykoje Vytauto Pliaugos auklėtiniai, KTU krepšininkai nusileido LSU komandai 88:77 (28:23, 21:12, 21:13, 18:29).

Pirmojo kėlinio metu komandos žaidė taškas į tašką. Šiek tiek didesnį pranašumą ketvirčio pabaigoje pavyko įgyti LSU (28:23). Antrojo kėlinio pradžioje KTU krepšininkai rezultatą buvo išlyginę (28:28), tačiau vėliau žaidimas pradėjo strigti ir LSU krepšininkams pavyko padidinti pranašumą (49:35). Atsilikinėdami ketvirtame kėlinyje 70:48 KTU studentai dėjo visas pastangas prisivyti varžovus, tačiau pritrūko laiko ir rezultatu 88:77 šį kartą teko pripažinti LSU studentų pergalę.

KTU: M. Zigmantavičius 20, P. Valinskas 14, M. Jakštas 9, M. E. Staniukaitis 8, G. Kybartas 7, E. Ignatavičius 6, D. Šemeklis 5, E. Aniulis 4, J. Kigas ir J. Pranevičius po 2.

LSU:  T. Miškinis 21, T. Tamošiūnas 14, M. Žaunieriūnas ir P. Malašauskas po 13, K. Žemaitis 11, L. Polekauskas 8, M. Beržanskas 4, M. Motuzas ir A. Globys po 2.