LSKL rungtynėse KTU iškovojo svarbią pergalę prieš ŠU

Svarbiausios | 2016-02-08

Pirmadienį vykusiose LSKL rungtynėse KTU išvykoje įsirašė svarbią pergalę prieš ŠU krepšininkus 78-74.

Rungtynės KTU komandai prasidėjo itin rezultatyviai, tačiau vėliau juos prisivijo ŠU komanda ir pirmasis kėlinys baigėsi ŠU naudai 26:29.
Antrasis kėlinys buvo nesėkmingas šiauliečiams: šešias minutes nepelnę nei vieno taško, jie paleido KTU krepšininkus į priekį ir po dviejų kėlinių pirmavo svečiai iš Kauno 42:36.
Trečiasis kėlinys prasidėjo KTU spurtu ir rezultatas siekė net 53:39, tačiau rezultato išlaikyti nepavyko ir ŠU krepšininkai sušvelnino rezultatą iki 61:57.
Ketvirtajame kėlinyje KTU studentai jau nebeleido šeimininkams prisivyti ir, be priekaištų sužaidę rungtynių pabaigoje, šventė svarbią pergalę 78-74.

KTU: R.Smonavičius 23, P.Valinskas 19, G.Kybartas 14, E.Aniulis 10, E.Ignatavičius 5, R.Pocius 4, J.Kigas 3.
ŠU: M.Plučius 21, A.Sajavičius 14, L.Jokubauskas 12, I.Lianzbergas 11, K.Guščikas 8, S.Deveikis 6, V.Kubilius 2.